Diskuze

Členská výroční schůze

Datum: 24.03.2019 | Vložil: Radek

Všem členům,kteří dorazili na schůzi moc děkuji.Jsem rád,že je stále pár rybářů (50+20 omluvených),kteří vědí co patří k jejich povinnostem a mají zájem o dění v organizaci.A panu Hercogovi chci jen pro upřesnění vzkázat,že jestli měl problémy s oceněním členů stačilo se přihlásit do diskuze.Určitě bych mu vysvětlil proč a za co

Tady to vře...

Datum: 11.06.2018 | Vložil: Miloš

Ahoj děvčata a kluci...
na Úpu ve Svobodě a v Maršově a Velkou Úpu jsme v neděli vysadili téměř 500 kusů mírových pstruhů a sivenů...
Stejně tak před 14ti dny na rybník v Albeřicích něco bylo vysazeno....
běžte si chytit krásnou rybu...a hlavně ji napište do úlovkového lístku!
Petrův zdar!!

Ples 2017

Datum: 20.03.2017 | Vložil: Petr Skalský

I touto formou bych rád moc poděkoval všem, kteří svým dílem přispěli k hladkému průběhu letošního rybářského plesu. Myslím, že se akce povedla, ale hodnocení musím nechat na druhých :)
Tak MOC DÍKY a třeba za rok :)

rybářská výstava

Datum: 28.01.2016 | Vložil: Radek

Stále je pár volných míst na zájezd do Prahy na rybárskou výstavu v sobotu 13.unora. Zajezd pořádá rybářský kroužek. Zájemci Info na 602205279

vracení povolenek

Datum: 18.12.2014 | Vložil: Leško Vladislav

Vážení,
nastal čas na odevzdání povolenek!!Spousta povolenek P se ke mě ještě nedostala.Pokud jste je už odevzdali tak je to v pořádku.
Na MP máte oficiálně ještě čas.Bylo by ale dobré pokud již nepůjdete na ryby aby jste je vrátili i dříve.
U vrácených povolenek se vyskytuje opět mnoho chyb ve vyplňování sumáře!!(počet docházek i v den kdy jste neměli úlovek,chybné součty ( kusy,kg,docházky)
Snažte se ať to máte v pořádku.

závody

Datum: 16.09.2014 | Vložil: Věra

Dne 13.9.2014 se konaly na rybníku v Lysečinách rybářské závody. Ještě před ukončením těchto závodů, někteří členové MO začali na rybníčku chytat. Nebyla jsem jediná, komu se to nelíbilo. Přijde mi proto nefér, měnit rozhodnutí o době hájení , které bylo zveřejněno v dopise všem členům ČRS MO Horní Maršov pro r. 2014 – lov povolen od neděle 14.9.2014 a také přímo na rybníku visely cedule o době hájení do 14.9.2014.
Ať nečlen organizace, chodím již několik let pomáhat na ryb. závody dětské, dospělé i ples a přijde mi rozhodnutí údajně "malého výboru"! vůči organizátorům závodů, (kteří mají s pořádáním těchto akcí hodně práce a starostí) a ostatních členů MO nekorektní.
Mezi těmi, co chytali ještě před ukončením rybářských závodů, byl mimo jiné i předseda revizní komise.
Toto jednání narušilo jinak klidný průběh rybářských závodů.

Re: závody

Datum: 07.11.2014 | Vložil: rybář

A co na to RS? To je přece jasné HRUBÉ porušení předpisů. Sebrat papíry! Škoda, že se i u nás rybáři chovají jako hovada.

Re: závody

Datum: 05.01.2015 | Vložil: Fr.Matuštík

Vyjádřím se ještě k ryb.závodům na podporu "malého výboru".Rozhodnutí povolit lov po závodech bylo správné a vstřícné.Možnost lovit měli všichni,tedy nejen my,co jsme této možnosti využili ... .Pokud na tuto možnost někdo nebyl připraven,není to chyba výboru.Výbor reagoval pružně a já mu za to děkuji.Organizátorů závodu i plesu si velice vážím a nevidím paní Věro,že by povolit lov po závodech bylo vůči nim nekorektní ... .Příspěvek anonymního"rybáře",který nás nazval "hovady" a nedokáže se ani podepsat jménem(zbabělec),by měl být vymazán pro hrubé urážení !

Re: Re: závody

Datum: 27.03.2015 | Vložil: Radek

Už jsem se rozhodl,že se k závodům nebudu vracet než jsem po delší navštivil naše stranky a přečetl si zde reakci pana Matuštíka. Pana Matuštíka si vážím a uznávám protože byl jeden z mála,který pomáhal s plesem a vždy na něj bylo a je spolehnutí!!! Přesto nemůžu s jeho reakcí souhlasit!! Opravdu si myslite pane Matuštík,že to co se dělo po ukončení závodů před vyhlášením výsledků bylo v pořádku???? Chcete mě říct,že máte pochopení pro rybáře,kteří po ukončení druhého poločasu pospíchali s vercajkem na mělčinu,kde byly ryby najetý a začali chytat aniž by byly vyhlášeny výsledky!!! Upozorňuji,že zavody byly poprvé otevřeny pro cizí členy a hned taková vizitka!!! Pojem MALÝ VÝBOR neuznávám, výbor by měl vždy vystupovat jako celek bohužel na závodech se tak nestalo!!! A za tím si stojím!!

Opočno

Datum: 01.07.2014 | Vložil: Radek

Mrkněte na dětské stránky , už jsou fotky z Opočna a z Posledního náhozu!!!!

1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek