Diskuze

Re: závody

Datum: 05.01.2015 | Vložil: Fr.Matuštík

Vyjádřím se ještě k ryb.závodům na podporu "malého výboru".Rozhodnutí povolit lov po závodech bylo správné a vstřícné.Možnost lovit měli všichni,tedy nejen my,co jsme této možnosti využili ... .Pokud na tuto možnost někdo nebyl připraven,není to chyba výboru.Výbor reagoval pružně a já mu za to děkuji.Organizátorů závodu i plesu si velice vážím a nevidím paní Věro,že by povolit lov po závodech bylo vůči nim nekorektní ... .Příspěvek anonymního"rybáře",který nás nazval "hovady" a nedokáže se ani podepsat jménem(zbabělec),by měl být vymazán pro hrubé urážení !

Re: Re: závody

Datum: 27.03.2015 | Vložil: Radek

Už jsem se rozhodl,že se k závodům nebudu vracet než jsem po delší navštivil naše stranky a přečetl si zde reakci pana Matuštíka. Pana Matuštíka si vážím a uznávám protože byl jeden z mála,který pomáhal s plesem a vždy na něj bylo a je spolehnutí!!! Přesto nemůžu s jeho reakcí souhlasit!! Opravdu si myslite pane Matuštík,že to co se dělo po ukončení závodů před vyhlášením výsledků bylo v pořádku???? Chcete mě říct,že máte pochopení pro rybáře,kteří po ukončení druhého poločasu pospíchali s vercajkem na mělčinu,kde byly ryby najetý a začali chytat aniž by byly vyhlášeny výsledky!!! Upozorňuji,že zavody byly poprvé otevřeny pro cizí členy a hned taková vizitka!!! Pojem MALÝ VÝBOR neuznávám, výbor by měl vždy vystupovat jako celek bohužel na závodech se tak nestalo!!! A za tím si stojím!!

Opočno

Datum: 01.07.2014 | Vložil: Radek

Mrkněte na dětské stránky , už jsou fotky z Opočna a z Posledního náhozu!!!!

závody

Datum: 24.06.2014 | Vložil: Radek

Nikdo nejde letos závodit????

2014

Datum: 10.01.2014 | Vložil: Zdenda

aktualizovány ceny povolenek a nový rybářský řád na rok 2014 více pod odkazem aktuality a info

Povolenky

Datum: 25.12.2013 | Vložil: Vladislav Leško

Opět končí rybářský rok a bude třeba včas odevzdat mimopstruhové povolenky.Pokud jste tak již učinili,dobře.Pokud ne, tak se snažte vrátit povolenky co nejdříve.Panu Hoferovi,P.Skalskému nebo mě.Mě můžete do schránky v č.p.124 na Rýchorském sídlišti.
Nezapomeňte řádně vyplnit sumář s úlovky.Hlavně - revír,podrevír,počet docházek (i v den kdy jste neměli úlovek) počet a váhu úlovku.Předem děkuji za správné vyplněné sumáře.Leško L.

PF

Datum: 20.12.2013 | Vložil: Radek

Všem členům našeho spolku krásné prožití vánočních svátků a vše nej v Novém roce 2014

závody

Datum: 02.10.2013 | Vložil: Radek

Mrkněte i na fotky z dětských závodů.

Dětské závody Dolce 2013

Datum: 14.05.2013 | Vložil: Radek

Mrkněte na dětské stránky jak jsme dopadli na závodech v Dolcích včetně fotek!!

bacha na to:-)

Datum: 12.04.2013 | Vložil: Zdenda

pozor na bobra
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/298847-na-rybare-zautocil-bobr-a-prehryzl-mu-tepnu-muz-na-miste-vykrvacel.html

<< 1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek