Výsledková listina rybářských závodů dospělých
3.6.2023
1 | Radek | Slováček | 211 | cm | |
2 | Jiří | Hudrlík | 151 | cm | |
3 | Miroslav | Hanus | 130 | cm | |
4 | Drahoš | Tomášek | 93 | cm | |
5 | Petr | Zezulka | ml. | 88 | cm |
6 | Petr | Košťál | 73 | cm | |
7 | Veronika | Papadopulu | 50 | cm | |
8 | Jaroslav | Švorc | 49 | cm | |
9 | Jiří | Šprinc | 48 | cm | |
10 | Zdeněk | Tringela | 46 | cm | |
11 | Luboš | Kaňka | 43 | cm | |
12 | Zdeněk | Sedláček | 38 | cm | |
13 | Josef | Částek | 35 | cm | |
14 | Pavel | Baranec | 33 | cm | |
15 | Marek | Čožík | 33 | cm | |
16 | Pavel | Slabý | 32 | cm | |
17 | Michal | Slováček | 2 | cm | |
Viktor | Dřízek | 0 | cm | ||
Šárka | Svobodová | 0 | cm | ||
Roman | Brukner | 0 | cm | ||
Petr | Šidlovský | 0 | cm | ||
Petr | Zezulka | st. | 0 | cm | |
Miloslav | Steklý | 0 | cm | ||
Martin | Šrajer | 0 | cm | ||
Martin | Zvára | 0 | cm | ||
Lukáš | Steklý | 0 | cm | ||
Ladislav | Čožík | 0 | cm | ||
Jiří | Lukeš | 0 | cm | ||
Jarmila | Leibnerová | 0 | cm | ||
Jan | Messner | 0 | cm | ||
David | Hudrlík | 0 | cm |
Výsledková listina rybářských závodů dospělých
12.9.2020
1) | Michal | Slováček | 372cm |
2) | Petr | Zezulka | 277cm |
3) | Drahoš | Tomášek | 225cm |
4) | Zdeněk | Tringela | 195cm |
5) | Miroslav | Knížek | 178cm |
6) | Martin | Šrajer | 175cm |
7) | Šárka | Svobodová | 140cm |
8) | Veronika | Papadopolu | 108cm |
9) | Jiří | Hudrlík | 104cm |
10) | Petr | Košťál | 101cm |
11) | Lukáš | Jakl | 100cm |
12) | Jarmila | Leibnerová | 96cm |
13) | Zdeněk | Sedláček | 95cm |
14) | David | Hudrlík | 95cm |
15) | Jiří | Šprinc | 91cm |
16) | Radek | Slováček | 78cm |
17) | Ladislav | Čožík | 74cm |
18) | Michal | Tam | 50cm |
19) | Dana | Smolíková | 49cm |
20) | Jan | Mesner | 49cm |
21) | Martin | Zvára | 47cm |
22) | Ladislav | Souček | 46cm |
23) | Ivo | Částek | 43cm |
24) | Wolfgang | Tam | 32cm |
25) | Jaroslav | Procházka | 0cm |
26) | Zdeněk | Zima | 0cm |
27) | Josef | Stejskal | 0cm |
28) | Jaroslav | Vala | 0cm |
29) | Pavel | Baranec | 0cm |
30) | Vitold | Szymanski | 0cm |
Největší rybu kapra 57cm ulovila Veronika Papadopolu
Výsledková listina rybářských závodů dospělých
7.9.2019
1. Zezulka Petr ml. 250 b.
2. Zezulka Petr st. 233 b.
3. Slováček Radek 220 b.
4. Šprinc Jiří 210 b.
5. Leibnerová Jarmila 187 b.
6. Tlášek František 161 b.
7. Tringela Zdeněk 150 b.
8. Stárek Karel 145 b.
9. Zima Zdeněk 100 b.
10. Částek Ivo 97 b.
11. Postrach Milan 95 b.
12. Vala Jaroslav 93 b.
13. Tomášek Drahoslav 65 b.
14. Smolíková Dana 51 b.
15. Košťál Petr 46 b.
16. Kaňka Zdeněk 32 b.
17. Leibner Rudolf 27 b.
18. Szymanski Vitold
19. Stejskal Josef
20. Vaňková Nikol
21. Souček Ladislav
22. Částek Josef
23. Matušťík František
Celkem bylo uloveno
Kapr 30 ks
Amur 10 ks
Pstruh potoční a siven 13 ks
Bílá ryba 54 ks
Největší ryba : lovec Tlášek František - kapr 57 cm.
FOTOGALERIE
Výsledky rybářských závodů 13. září 2014
1. Jan Ambrožy 181 cm Horní Maršov
2. Jaroslav Procházka 133 cm Horní Maršov
3. Jiří Straka 103 cm Havlovice
4. Rudof Leibner 92 cm Horní Maršov
5. Witold Szymanski 47cm Horní Maršov
6. Zdeněk Tringela 45 cm Horní Maršov
6. Zdeněk Turke 45 cm Praha
6. Ivo Častek 45 cm Horní Maršov
9. Jiří Šprinc 44 cm Horní Maršov
9. Dominik Straka 44 cm Havlovice
11. Drahoš Tomášek 43 cm Horní Maršov
11. Vilém Kaňka 43 cm Horní Maršov
13. Martin Šrajer 41 cm Horní Maršov
14. Zdeněk Zima 0 cm Horní Maršov
14. Věra Barancová 0 cm Horní Maršov
14. Pavel Baranec 0 cm Horní Maršov
14 .Petr Fingerhut 0 cm Horní Maršov
14. Dana Smolíková 0 cm Horní Maršov
14. Vladimír Gelmin 0 cm Havlovice
14. Petr Vojtek 0 cm Horní Maršov
14. Vladimír Štanc 0 cm Horní Maršov
14. Jaroslav Švorc 0 cm Horní Maršov
14. Josef Stejskal 0 cm Horní Maršov
14. Bohuslav Lenczyk 0 cm Trutnov
14. Jiří Bašák 0 cm Praha
14. Milan Bašák 0 cm Horní Maršov
14. Zdeněk Kaňka 0 cm Horní Maršov
14. Ladislav Souček 0 cm Horní Maršov
14. František Matuštík 0 cm Horní Maršov
14. Jiří Šaržík 0 cm Horní Maršov
14. Lucie Šaržikova 0 cm Horní Maršov
14. Josef Častek 0 cm Praha
Cenu za největší ulovenou rybu (kapra 59 cm) si odnesl Jiří Straka z Havlovic
Výsledky rybářských závodů 14. září 2013
1. Drahoš Tomášek 209cm
2. Jiří Šprinc 171cm
3. Jiří Kaňka 136cm
4. Milan Postrach 123cm
5. Witold Szymanski 59cm
6. Lucie Šaržíková 45cm
7. Zdeněk Zima 45cm
8. František Matuštík 43cm
9. Martin Šrajer 43cm
10. Josef Stejskal 42cm
11. Jan Ambrožy 41cm
12. Vilém Kaňka 25cm
13. Oldřich Slanina 2 body
14.Jaroslav Procházka
15. Ivo Častek
16. Dna Smolíková
17. Teofil Imríše
18. Jiří Šaržík
19. Alžběta Houtová
20. Pavel Novotný
21. František Jankůj